V košíku nie je nič

Škola hrou

Stavebnica Matador "Povedz mi niečo a ja to zabudnem.
Ukáž mi niečo a ja si to budem pamätať.
Dovoľ mi vyskúšať si to a ja to budem ovládať."
(J.A.Komenský)


"Učebná pomôcka MATADOR® KiGa je pedagogicky cennou pomôckou pri vzdelávacom procese. Stavebnica slúži predovšetkým na učenie hrou, pričom rozvíja fantáziu, technické, priestorové a logické myslenie, pozornosť, vnímanie súvislostí a v neposlednej miere slúži na rozvoj kreativity. "

Podstatou je konštruovanie s náradím podľa technického návrhu, reálneho či fantazijného sveta s následnou simuláciou procesov, ktoré v ňom prebiehajú.

Materiál je z kvalitného bukového dreva, príjemný na dotyk, prírodný,čistý a ekologický.


Učenie hrou - recept na úspech pre väčšiu kreativitu a znalosti v materských a základných školách.

MATADOR KiGa 6 - Učebná pomôcka napomáha napĺňať jeden z cieľov nového ŠVP pre materské školy ( ISCED 0 ) a je predpríprava učebnej pomôcky MATADOR® KiGa Klassik určenej pre základne školy, s pomocou ktorej sa žiaci v základných školách môžu vzdelávať podľa inovovaného ŠVP pre základné školy ( ISCED 1). MATADOR® KiGa 6 je technicky jednoduchší, stavebné bloky a náradie je prispôsobené veľkosti rúk malých detí. ,,

MATADOR KiGa Klassik - Učebná pomôcka napomáha napĺňať jeden z cieľov inovovaného ŠVP pre základné školy ( ISCED 1) a je pokračovaním učebnej pomôcky MATADOR® KiGa 6 určenej pre materské školy, s pomocou ktorej sa deti v materských školách môžu vzdelávať podľa nového ŠVP pre materské školy ( ISCED 0 ). MATADOR® KiGa Klassik je technicky náročnejší a umožňuje zložitejšie stavby a modely. ,,

Učebné pomôcky MATADOR® KiGa sa začleňujú do vyučovacieho procesu na školách a každý deň pribúdajú nové.

Škola hrou
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem